Rreth nesh

Ne jemi nje qender sherbimesh Reklamash ne internet ( Website ) dhe kompjuterike e vendosur ne qytetin e Korces. Kryejme nje sere sherbimesh te ndryshme, dhe plotesojme te gjitha kerkesat tuaja ne lidhje me teknologjine e kompjuterit dhe informacionit. Qendra eshte e hapur nga ora 9 AM deri 9 PM prej te henes deri te premte
Qendra jone eshte perbere nga nje staf i kualifikuar dhe I pergatitur per tju pergjigjur cdo deshire dhe problem te klienteve tane.Ajo filloi punen e saj ne vitin 1998 dhe ze ne vend te rendesishem ne fushen e teknologjise dhe informacionit ne Shqiperi.
 NE ofrojme keto sherbime

IT network ,Website design , teknologjine e komunikimit telefonik VOIP , Sisteme Alarmi per shtepite dhe biznesin tuaja , Blerje Online , Programe financiare ,pjese kompjuterike hardware , programe kompjuterike software, riparime kompjuteri, bios upgrade, ,

Ne ju ofrojme sherbime per blerje me ane te internetit per gjithcka qe ju nevojitet. Ne ju qendrojme prane deshirave dhe kerkesave te tuaja. Ndal cmimeve te larta. Tani me ane te internetit dhe sherbimeve tona ju mund te blini gjithcka ju nevojitet me cmimet me te arsyeshme.

Ne ofrojme programe per bar dhe hotele, programe financiare si Alpha Shop, program per administrimin e supermarketeve, magazinave dhe dyqaneve, Kontabilitetia, software per kontabilitetin dhe administrimin financiar i vlefshem per cdo lloj ndermarrje.

Ne ju ofrojme te gjitha pjeset e nevojshme per kompjuterin tuaj, tastiere, mouse, hard disk, CD/DV D writer, Karte Grafike, Ram, Motherboard, Ushqyes, Kamera, Pajisje per telefon VOIP, USB wireless, Modem, Router, Audio te avancuar per kompjuterin tuaj, mikrofona, MP3 /MP4 player per makinat tuaja, Konvertues USB-je ne karte rrjeti, Procesore Dual Core/Quad Core, i3, i5, i7,

kasa kompjuteri, kompjutera, monitore 19 inch , 22 inch dhe karta televizive. Ne ofrojme te gjitha programet e nevojshme per mirefunksionimin dhe mbrojtjen e kompjuterit tuaj, antivirus, windows 7, window 10 , Linux, 32 bit/64 bit te licensuar nga Microsoft. Ne ofrojme teknologjine e komunikimit telefonik VOIP, e cila eshte nje teknologji qe me ane te internetit dhe pajisjeve te vecanta ben te mundur qe te telefononi ne cdo vend te botes celular apo numer fiks me cmimet me te uleta ne treg. Per me shume informacion rreth kesaj teknologjie visitoni Sherbimet ne websitin tone ose na kontaktoni ne.

Tarifat e bisedes me ane te VOIP jane falas per shumicen e vendeve perendimore duke perfshire ketu Greqi, Itali, Gjermani, Amerike, Kanada e disa vende te tjera Evropiane. Per me teper perdorimi i telefonise VOIP e ka tarifen e sherbimit mujor falas. Ne ofrojme shitjen e sistemeve te alarmit per shtepite dhe bizneset tuaja. Sistemet tona te alarmit kane sensore levizje, sensore tymi, sensore gazi, dhe kamera.

 •  Ata automakisht dergojne ne celularin tuaj foto me mms, sms, dhe thirrje telefonike ne rast aksidenti, apo hyrje e paligjshme ne pronen tuaj. Tek ne mund te porosisni sende qe deshironi te bleni dhe nepermjet internetit pas disa ditesh do te terhiqni objektin qe keni blere ne dyqanin tone. Ne mbajme pergjegjesi dhe garanci te plote dhe nese malli nuk vjen garatojme 100 perqind kthimin e lekeve tek klienti Lista tone e produkteve zgjerohet vazhdimisht prandaj nese nje nga produktet qe ju kerkoni nuk eshte listuar ketu apo ne dyqanin tone ju lutem na kontaktoni ne. Ne ju ofrojme sherbime per blerje me ane te internetit per gjithcka qe ju nevojitet. Ne ju qendrojme prane deshirave dhe kerkesave te tuaja. Ndal cmimeve te larta. Tani me ane te internetit dhe sherbimeve tona ju mund te blini gjithcka ju nevojitet me cmimet me te arsyeshme.
  Krijoni faqen tuaj personale apo faqen e reklaminit te biznesit tuaj tek ne ne menyre eficiente, te shpejte dhe me cmime konkuruese ne treg.Servis kompjuteri, Formatin dhe Instalim programesh.
  Nese deshironi te instaloni windows apo programe soft te ndryshme per kompjuterin tuaj apo kompjuteri ka nje defekt dhe nuk funksionon sic duhet, paraqituni ne dyqanin tone per nje sherbim te shpejte dhe efikas. .
  Instalim rrjetesh kompjuterike per salla interneti apo biznese.Duke perfaqesuar programin finaciar Alpha ne bejme te mundur plotesimin e nevojave te biznesit dhe lehtesimin e aktivitetit te tij.Programet financiare Alpha Shop, Alpha Business, Kontabiliteti@ alpha Pos,Star etj do ti gjeni tek dyqani tone
 • Telefon: 00355 822 56834
  Cel: 00355 694076666
  E-mail:
 • info@rolandfoto.com
 • office@rolandfoto.com
 • Korce Albania
  Adresa : ‘Bul Gjergj Kastrioti’ Perballe BKT